Ogłoszenie


#1 20-01-14 18:32:20

 Leader

Serwisant Serwera PET

Zarejestrowany: 30-11-13
Posty: 35
Punktów :   

Rezygnacja Z Funkcji Programisty.[Mam Dosc!]

Informuje iż mam dosć nieróbstwa i waszej ignoracji bo kazdy by chcial na gotowy serw dupe wpakować a potem chwalić się że to jego praca.
Ja mówie nie!
nikt nie bedzie mi kradl zasług potem bo sie bedzie podlizywal ze napisal wlasnorecznie moj slinik nad którym męczyłem sie sporo czasu
Od Teraz radzicie sobie sami.Ja mam dosc!
Jesli Zauważe że coś sie zmieniło
bo nawet serwer nie jest opłacony i zostało mu raptem 3 dni działania (a wiadomo że johny i hank chcieli przejąc na wyrazna prosbe ten ciężar)wiec moi drodzy.Albo macie mnie z dupie albo jestescie ze mna!

Offline

 

#2 21-01-14 10:24:57

minobis.

Zastepca Szefa Pro-Trans

Zarejestrowany: 25-12-13
Posty: 15
Punktów :   

Re: Rezygnacja Z Funkcji Programisty.[Mam Dosc!]

Jesteśny z tobą lecz wybierz 2 H@ i paru @ będziesz miał mniej roboty !!

Offline

 

#3 22-01-14 17:43:05

 Leader

Serwisant Serwera PET

Zarejestrowany: 30-11-13
Posty: 35
Punktów :   

Re: Rezygnacja Z Funkcji Programisty.[Mam Dosc!]

Synek mi nie są potrzebni admini na serwa ktory zapychają sloty tylko kogoś kto pomoże mi zmienić mapę,zrobi obiekty na serwer (gdyż ja sb nie dam rady z całym san andreas)i da mi jakies wsparcie a nie stoi z boku i sie gapi jak ja sie męcze z tym i odchodzą mi juz nerwy wiec do roboty! na efekty czekam do piątku!
Aha i żeby było jasne-zmieniamy gamemoda na inny bo mnie denerwuje ten delikatnie rzecz mówiąc zacina się a gdy cokolwiek optymalizuje reaguje blędami wiec musimy sie pozbyć tego zbugowanego szajsu bo nigdy tam nic nie przerobie bo ani be ani me nie moge ruszać bo zaraz pada lawina błedów.Tak więc nie mówie nie nowemu gmowi ale musicie mi dać zgode na wprowadzenie
aha i jak ktos bedzie robil obj to niech stworzy pare stop truckow z restauracjami.
dziekuje za help
Leader-Zmiana Nicku na Pixel

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zyciewlasne.pun.pl www.asian-biting.pun.pl www.vwloclawek.pun.pl www.servers.pun.pl www.rastaots76.pun.pl